banner
about-img

Obecnie jesteśmy jedną z największych szkół kierowców w Koszalinie. Dysponujemy nowoczesną salą wykładową, salą egzaminacyjną oraz własnym placem manewrowym. Posiadamy cały tabor pojazdów szkoleniowych: autobusy, ciągnik siodłowy z naczepą, samochody ciężarowe, samochody osobowe.
Nasz ośrodek


Ośrodek czynny jest w godzinach od 8.00 do 20.00, w tych godzinach do dyspozycji kursantów udostępnionych jest osiem komputerów z testami egzaminacynymi. W tych godzinach można także uzyskać pomoc w wypełnieniu wszelikch dokumentów potrzebnych do szkolenia oraz egzaminu państwowego.

Ośrodek wyposażony jest w nowoczesną i dobrze wyposażoną salę wykładową

about-img
about-img

O firmie

Obecnie jesteśmy jedną z największych szkół kierowców w Koszalinie. Dysponujemy nowoczesną salą wykładową, salą egzaminacyjną oraz własnym placem manewrowym. Szkolimy na pojazdach: Citroen C3, Fiat 500, Ford Transit Custom, Aixam Crossline, MANy TGL 12.240, Autobus BOVA FHD 10-340

Dowiedz się więcej
about-img

Historia

Nauka i Doskonalenie Jazdy Ryszard Świętoń powstała w 1989r. Na początku szkoliliśmy kierowców na kategirię „A” i „B” mając do dyspozycji jeden samochód i motor. Z czasem rosła liczba kursantów oraz pojazdów i w 2000r. przekształciliśmy się w Ośrodek Szkolenia Kierowców Ryszard Świętoń.